Cennik

Drodzy

Rodzice !!!

Chcemy poinformować, że trwa nabór na rok szkolny 2023/2024.
Przyjmujemy dzieci od 2,5 roku do 6 lat. Wszystkich zainteresowanych rodziców zapraszamy do pobierania oraz składania kart zgłoszeniowych.

W naszym przedszkolu zawsze panuje rodzinna atmosfera, która korzystnie wpływa na rozwój dzieci. Nasi wychowankowie mają codziennie bogatą paletę zajęć, więc nigdy się nie nudzą, a zajęcia to zawsze dobra zabawa a przy okazji nauka.
Nasze przedszkole jest otwarte dla wszystkich dzieci.

450 zł

Czesne

za całodniowy pobyt i edukację dziecka w przedszkolu, obejmuje udział we wszystkich zajęciach dydaktycznych zgodnych z podstawą programową wychowania przedszkolnego a także język angielski (3x w tygodniu), rytmikę (1x w tygodniu), gimnastykę ogólnorozwojową, teatrzyki, diagnozę logopedyczną.

16 zł

Żywienie

opłata za posiłki przypadające na czas pobytu dziecka w przedszkolu. Wykaz serwowanych posiłków wraz z cennikiem dostępny jest w zakładce „Dla rodziców – Menu”. Opłata za wyżywienie pomniejszana jest w przypadku zgłoszenia nieobecności dziecka do godz. 17.00 w dniu poprzedzającym nieobecność.

200 zł

Wpisowe

opłata uiszczana w momencie zapisu dziecka do przedszkola, gwarantująca rezerwację miejsca w przedszkolu; jednorazowa, w przypadku ciągłości uczęszczania dziecka do przedszkola; opłata bezzwrotna;

- 50 zł

Zniżka

Dla rodzeństwa, zniżka w opłacie czesnego wynosi dla każdego dziecka 50 zł