Aktualności

archiwum

Zachęcamy do zakupów w charytatywnym kiermaszu świątecznym, który trwa do końca tygodnia tj. do 23.12. Kiermasz organizowany jest w ramach akcji “Ile waży Święty Mikołaj?”, uzyskany dochód przeznaczony będzie na wsparcie funduszu, z którego wypłacane są stypendia oraz wsparcie dla dzieci i młodzieży, wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Ceny produktów ustalacie 
Czytaj więcej
Drodzy rodzice, szanowni państwo! Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców dzieci do nagrody Przedszkole Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie kujawsko-pomorskim jest prowadzony przez „Gazetę Pomorską”, „Express Bydgoski” i „Nowości Dziennik Toruński”. Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymał pracujący w naszym przedszkolu nauczyciel: 
Czytaj więcej
Zapraszamy do wspólnej zabawy. Czekają nagrody i mnóstwo pozytywnych emocji. Odkryjmy talenty naszych dzieci!
Czytaj więcej
Jak co roku organizujemy konkurs dyniowy i z roku na rok cieszy się on coraz większym powodzeniem. Zatem i teraz zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i rozwijania kreatywności a także wspaniałego spędzania czasu z dzieckiem. Nagrody już czekają!
Czytaj więcej
Rozpoczęliśmy realizację projektu “Z Kicią Kocią maluchy zmieniają się w zuchy”. Co piątek dzieci z grupy “Biedronki” będą losować szczęśliwców u których maskotka Kici Koci spędzi weekend czekamy na plakaty z fotorelacją!
Czytaj więcej
Trener Marcin czeka na chętne dzieci do zabaw i ćwiczeń nie tylko z piłką. Koszt zajęć 50 zł na miesiąc, zapisy u nauczycieli w grupie lub u pań dyżurujących w szatni. Zapraszamy!!
Czytaj więcej
Kategorie aktualności
Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.

Ostatnio na Facebooku
Ten komunikat jest widoczny tylko dla administratorów.
Wystąpił problem z wyświetlaniem wpisów z Facebooka. Zapasowa pamięć podręczna w użyciu.
Kliknij, aby wyświetlić błąd
Błąd: Error validating access token: The user has not authorized application 1332798716823516. Rodzaj: OAuthException