Nominacja w Plebiscycie Edukacyjnym. Dziękujemy!

Drodzy rodzice, szanowni państwo!

Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców dzieci do nagrody Przedszkole Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie kujawsko-pomorskim jest prowadzony przez „Gazetę Pomorską”, „Express Bydgoski” i „Nowości Dziennik Toruński”.

Ponadto nominację do tytułu Nauczyciel Roku otrzymał pracujący w naszym przedszkolu nauczyciel: Anna Drobczyńska.

Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się już we wtorek, 25 października. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem: www.pomorska.pl/nauczyciel

Dziękujemy serdecznie za nominację i zachęcamy do głosowania na Panią Anię ? ?

Comments are closed.
Kategorie aktualności
Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.

Ostatnio na Facebooku
Ten komunikat jest widoczny tylko dla administratorów.
Wystąpił problem z wyświetlaniem wpisów z Facebooka. Zapasowa pamięć podręczna w użyciu.
Kliknij, aby wyświetlić błąd
Błąd: Error validating access token: The user has not authorized application 1332798716823516. Rodzaj: OAuthException