Piękne, własnoręcznie wykonane przedmioty oraz rozmaite ozdoby wielkanocne zwiastujące nadchodzącą Wielkanoc można będzie podziwiać i oczywiście kupić podczas Przedszkolnego Kiermaszu Wielkanocnego, który rozpocznie się już w poniedziałek 11.04. o godz. 14:00. CAŁY DOCHÓD ZE SPRZEDAŻY OZDÓB WIELKANOCNYCH PRZEZNACZONY BĘDZIE NA BIEŻĄCE POTRZEBY DLA DZIECI Z UKRAINY. Wszystkich zaangażowanych i zainteresowanych w słuszną sprawę serdecznie zapraszamy i dołączamy garść życzeń: Niech Wasz koszyczek wielkanocny będzie pełen wiary, nadziei, spokoju oraz radości i wiosennego nastroju. Życzymy takiego dobrego czasu szytego na marę potrzeb.

Comments are closed.
Kategorie aktualności
Nadchodzące Wydarzenia

Brak nadchodzących wydarzeń.

Ostatnio na Facebooku
Ten komunikat jest widoczny tylko dla administratorów.
Wystąpił problem z wyświetlaniem wpisów z Facebooka. Zapasowa pamięć podręczna w użyciu.
Kliknij, aby wyświetlić błąd
Błąd: Error validating access token: The user has not authorized application 1332798716823516. Rodzaj: OAuthException